# בוטוקס

קמטי הבעה במצח

טיפול בקמטי הבעה במצח באמצעות בוטולינום טוקסין

מהם קמטי הבעה?

קמטי ההבעה הם קמטים "פעילים", הנוצרים בעקבות פעולה חוזרת של שרירי הפנים. אלו מופיעים בשליש העליון של הפנים – במרכז המצח, בין הגבות ובצידי העיניים. בכדי לטפל בקמטים אלה, יש צורך בהזרקת בוטולינום טוקסין. באמצעותו, ניתן להרפות את השרירים, להחליש אותם, וכך למנוע את היווצרותם או לעצור את העמקתם של הקמטים באזורים אלו.

 

מצח לפני מצח אחרי

מהם קמטי הבעה?

קמטי ההבעה הם קמטים "פעילים", הנוצרים בעקבות פעולה חוזרת של שרירי הפנים. אלו מופיעים בשליש העליון של הפנים – במרכז המצח, בין הגבות ובצידי העיניים. בכדי לטפל בקמטים אלה, יש צורך בהזרקת בוטולינום טוקסין. באמצעותו, ניתן להרפות את השרירים, להחליש אותם, וכך למנוע את היווצרותם או לעצור את העמקתם של הקמטים באזורים אלו.

 

מצח לפני מצח אחרי

איך מטפלים בקמטי ההבעה במצח?

באסתטיקה ד"ר לוינגר, אנו מציעים טיפול בהזרקת בוטולינום טוקסין (המוכר בעיקר כ"בוטוקס"). 

באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין, ניתן להרפות ולהחליש את שרירי ההבעה המצויים באזור המצח והתוצאה תהיה טשטוש הקמטים.

הבוטוקס מוזרק לאחר מריחת קרם אילחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. יתרונו של הבוטוקס הוא בפשטות ובמהירות הטיפול, ביכולת דיוק גבוהה, ובמיעוט תופעות לוואי. השיפור במראה ניכר תוך ימים ספורים.

חשוב לציין, כי אם חריצי הקמטים עמוקים מדי, הרופא עשוי להציע מילוי של הקמטים בחומר מילוי כמו חומצה היאלורונית, בנוסף לטיפול בבוטולינום טוקסין.

 

כיצד נוצרים קמטי הבעה במצח?

קמטי ההבעה במצח נוצרים כחלק מתהליך טבעי של הזדקנות עור הפנים. קמטים אלה הם תוצאה של תזוזה בלתי נשלטת של אזור המצח והעיניים, הנעשית עשרות פעמים במהלך היום, ואף במהלך השינה. 

קמטים במצח הם עקבות של התנועה החוזרת ונשנית של השרירים במצח. הם עלולים להיווצר במצבים של תימהון, מתח ועייפות, וכן בעקבות דיבור ומימיקה כשהבעת הרגשות והמחשבות נעשית בתנועות הפנים והגוף.

האם טיפול בקמטים בעזרת בוטוקס מתאים לי?

אם על פניכם נחרטו קמטים וקמטוטים במצח, או שתרצו להתחיל בטיפול מניעתי כדי להאט את היווצרותם – אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, נשמח לסייע לכם!

מפרגנים ברשת

יפה גדיש

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול. חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה . ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה, מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ💜💜💜

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

איריס נ. (39)

"עברתי טיפול הזרקת בוטוקס במצח באסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה כל כך עדין ולא הרגשתי בכלל. שבוע אחרי כבר המצח שלי חלק לחלוטין ומה שהכי יפה הוא שאני לא נראית כמו בובת שעווה. אני מסוגלת להניע את המצח ואני נראית טבעית".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות​

את החלבון הטבעי בוטולינום טוקסין, הידוע בשם הגנרי בוטוקס, רובנו מכירים כטיפול לטשטוש קמטים. בהזרקתו לעור בכמויות קטנות, מדודות ומדויקות מתחת לפני העור, שרירי הפנים יירפו, העור יהפוך "רגוע" יותר, וכך תוך זמן קצר יחסית המצח יהיה חלק ואסתטי יותר. 

הטיפול בהזרקת בוטוקס הוא פשוט מאוד ונמשך דקות ספורות. 

כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן ניתן למרוח חומר אילחוש לפני הטיפול. הזרקת בוטולינום טוקסין תתבצע במספר מוקדים במצח. ההזרקה היא שטחית ולא אמורה להכאיב או להשאיר סימן.

יש לדווח לרופא על מצבים של מחלות עצב שריר ובמקרים בהם הגוף חווה רגישות קודמת לבוטולינום טוקסין. כמו כן, אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. ככלל, משך ההחלמה הוא עד שלושה ימים. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע לביקורת. 

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. על פי מחקרים, השפעת הבוטוקס היא כשלושה חודשים ואף יותר. 

באסתטיקה ד"ר לוינגר

נוכל לסייע בטשטוש עד העלמת קמטי ההבעה במצח. הטיפולים מותאמים לכל מטופל לפי צרכיו.

טיפולים נוספים שיכולים לעניין אותך

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן