# סקין בוסטר

סקין בוסטר

אפקט מתמשך לשיפור מרקם העור באמצעות טיפול סקין בוסטר

מהו סקין בוסטר?

סקין בוסטר הוא טיפול המיועד לשם שיקום, מיצוק ושיפור מרקם העור. בעזרת טכניקות הזרקה שונות, סקין בוסטר מסייע לתאים הנמצאים בשכבה התת עורית לייצר באופן טבעי בגוף קולגן ואלסטין, המסייעים להגברת החוזק והגמישות של העור. כמו כן, החומצה ההיאלורונית המוחדרת לעור, שייחודה בספיחת מים לרקמות, מגבירה את הלחות הטבעית של העור. בדרך זו, ניתן להעניק לעור מראה אחיד ורענן עם אפקט מתמשך.

Rectangle 179 Rectangle 214

מהו סקין בוסטר?

סקין בוסטר הוא טיפול המיועד לשם שיקום, מיצוק ושיפור מרקם העור. בעזרת טכניקות הזרקה שונות, סקין בוסטר מסייע לתאים הנמצאים בשכבה התת עורית לייצר באופן טבעי בגוף קולגן ואלסטין, המסייעים להגברת החוזק והגמישות של העור. כמו כן, החומצה ההיאלורונית המוחדרת לעור, שייחודה בספיחת מים לרקמות, מגבירה את הלחות הטבעית של העור. בדרך זו, ניתן להעניק לעור מראה אחיד ורענן עם אפקט מתמשך.

Rectangle 179 Rectangle 214

מהן השפעות הגיל על העור?

הזדקנות העור היא תוצאה של גיל, גנטיקה והשפעות חיצוניות של הסביבה.
  1. העור מאבד מנפחו – עם הגיל, הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית, טונוס השרירים יורד ואף ייצור החלבונים קולגן ואלסטין פוחתים. בנוסף, עם השנים, הגוף מאבד  מסת עצם. כל אלה, יחד עם דילול שומן, גורמים לעור לאבד מנפחו ולהיראות פחות זוהר. 
  2. צורת הפנים משתנה – כיוון שנפח הפנים קטן, העור פחות "מוחזק" וכוח הכבידה משפיע על נפילתו של העור. קמטי ההבעה במצח ובלחיים נחרצים, זוויות השפתיים צונחות, קו הלסת מטשטש וכמובן, נוצרים קמטוטים, ושקעים בלחיים וברקות. 
  3. פגעי מזג האוויר והשמש – חשיפה ארוכה לשמש גורמת לפנים יבשות יותר, הנושאות גוון צהבהב לא אחיד, מכוסה כתמים וגידולי עור, לצד קמטים, קמטוטים וסדקים. 

למי מיועד סקין בוסטר?

סקין בוסטר הוא שיטה יחסית חדשה להחדרת לחות לשכבות העמוקות של העור ולהענקת מראה צעיר, רענן וטבעי. הייחוד של סקין בוסטר אינו רק בלחות מבורכת; מחקרים הראו כי הזרקת סקין בוסטר גורמת לעידוד ייצור קולגן ואלסטין בעור, ולכן אפשר לדמות את השפעת הסקין בוסטר לטיפול הזנה "בשחרור איטי", כאשר התוצאה הסופית היא עור מלא חיות, זוהר, רענן וגמיש לאורך זמן. 

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפולי סקין בוסטר של מגוון חברות.  

 

ניתן להזריק סקין בוסטר לאזורים שונים בגוף כולל שני שליש תחתונים של הפנים, צוואר, מחשוף וידיים, והטיפול נמשך כ-20 דקות. 

סקין בוסטר מוזרק לאזורים הנדרשים לאחר מריחת קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. יתרונו הוא ביכולת דיוק טובה ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות. הטיפול יותאם לכל מטופל לפי צרכיו, וניתן החל מגיל 18.

האם סקין בוסטר מתאים לי?

כדי לבחון את התאמתך, אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

מפרגנים ברשת

יפה גדיש

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול. חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה . ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה, מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ💜💜💜

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

מורן ב. (47)

"ראיתי תמונות רבות של נשים שעברו טיפולים אסתטיים. כולן נראו נפוחות מדי לטעמי ולא טבעיות. למזלי, החשש שלי התברר כלא מוצדק. הרופאה הציעה לי את 'טיפולי מעיין הנעורים'. על סקין בוסטר, רדיאס, סקולפטרה ומורפיאוס 8. אני כבר שלושה חודשים אחרי סקין בוסטר ואני נראית צעירה ורעננה יותר, והכי חשוב – אני נראית טבעית. קיבלתי כל כך הרבה מחמאות. אני סופר מרוצה"!

שירה מ. (38)

"כל כך שמחתי לפגוש רופאה שמדברת אליי בגובה העיניים, מסבירה לי בצורה ברורה על כל שלב בתהליך. זה לא מובן מאליו. מלבד זאת, הרגשתי מצוין לאורך כל הטיפול. אני שבועיים אחרי טיפול סקין בוסטר באסתטיקה ד"ר לוינגר. ואני לא מפסיקה לקבל מחמאות. כולם שואלים אותי מה עשיתי, אבל אני לא מגלה את הסוד".

שאלות ותשובות​

יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכללי ובמיוחד לציין מחלות עור, מחלות קולגן, ומחלות פעילות זיהומיות כמו הרפס. כמו כן, לא מומלץ לעבור הזרקה באזורים בהם הוזרק חומר מילוי קבוע. אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע אלינו לביקורת.

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול, סוג החומר המוזרק ובנתוניו האישיים של כל מטופל. 

יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית. 

  • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד ארבע פעמים ביום ולעסות את האזור בעדינות עפ״י הוראות הרופא/ה; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
  • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.

השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך.  כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר. 

בין תופעות הלוואי של טיפול סקין בוסטר: נפיחות קלה באזור המטופל ואדמומיות, שטפי דם וכאב קל, במיוחד אצל אנשים עם עור רגיש. תופעות נדירות יותר הן היווצרות גושים כתגובה דלקתית להזרקה, וזיהום מקומי. 

אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

באסתטיקה ד"ר לוינגר

אנו מציעים טיפול סקין בוסטר לכל סוגי העור, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים כאחד וגם לאנשים המעוניינים לשפר את מרקם עורם בעקבות הצטלקויות אקנה וקמטי עישון. לעיתים, נדרש טיפול במכשור רפואי משלים על מנת להגיע לתוצאות מיטביות. אם אינך מרגיש/ה בנוח עם מראה הפנים שלך, נשמח לסייע לך.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן