# רדיאס

רדיאס לחידוש העור

חידוש העור מבפנים: מילוי, הרמה ושיפור מרקם העור בהשפעה מתמשכת

מהו רדיאס?

בשנים האחרונות הרפואה האסתטית התקדמה מאוד בהבנת האנטומיה של הפנים וההשפעה המצטברת של תהליך ההזדקנות. כמו כן, נצבר ידע רב בשימוש בחומרי מילוי עוריים לתיקון, להפחתת ואף לדחיית שינויים הנובעים מהתבגרות העור. 

בתחילה, המטפלים באסתטיקה "רדפו אחרי קווים וקמטים". אולם בימינו, המומחים מבינים שמראה טבעי וצעיר יותר, תלוי בהיפוך ההשפעה המצטברת של שינויים הקשורים לגיל הן על פני השטח והן ברקמות התת-קרקעיות. 

רדיאס Radiasse הוא ביוסטימולטור מבוסס סידן, שנועד "להפעיל מחדש" את העור מבפנים עם השפעה מתמשכת, לצד טשטוש מיידי של קמטים וקפלים והוספת נפח לעור.

רדיאס (4) רדיאס (6)

מהו רדיאס?

בשנים האחרונות הרפואה האסתטית התקדמה מאוד בהבנת האנטומיה של הפנים וההשפעה המצטברת של תהליך ההזדקנות. כמו כן, נצבר ידע רב בשימוש בחומרי מילוי עוריים לתיקון, להפחתת ואף לדחיית שינויים הנובעים מהתבגרות העור. 

בתחילה, המטפלים באסתטיקה "רדפו אחרי קווים וקמטים". אולם בימינו, המומחים מבינים שמראה טבעי וצעיר יותר, תלוי בהיפוך ההשפעה המצטברת של שינויים הקשורים לגיל הן על פני השטח והן ברקמות התת-קרקעיות. 

רדיאס Radiasse הוא ביוסטימולטור מבוסס סידן, שנועד "להפעיל מחדש" את העור מבפנים עם השפעה מתמשכת, לצד טשטוש מיידי של קמטים וקפלים והוספת נפח לעור.

רדיאס (4) רדיאס (6)

מהו סידן הידרוקסיאפטיט?

סידן הידרוקסיאפטיט או  CaHAהוא חומר הדומה למינרל הסידן המצוי בעצמות האדם. סידן זה הוא הרכיב הפעיל של רדיאס לגירויי ייצור קולגן, שבזכותו מתקבלות תוצאות מיידיות וטבעיות לשיפור ארוך טווח במרקם העור.

רכיב זה נמצא בשימוש רב שנים רבות ועל פי מחקרים נמצא בטוח ויעיל.

מהן השפעות הגיל על העור?

הזדקנות העור היא תוצאה של גיל, גנטיקה והשפעות חיצוניות של הסביבה. 

 1. העור מאבד מנפחו – עם הגיל, הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית, טונוס השרירים יורד ואף ייצור החלבונים קולגן ואלסטין פוחתים. בנוסף, עם השנים, הגוף מאבד  מסת עצם. כל אלה, יחד עם דילול שומן, גורמים לעור לאבד מנפחו ולהיראות פחות זוהר. 
 2. צורת הפנים משתנה – כיוון שנפח הפנים קטן עם השנים, העור פחות "מוחזק" וכוח הכבידה משפיע על נפילתו של העור. קמטי ההבעה במצח ובלחיים נחרצים, זוויות השפתיים צונחות, קו הלסת מטשטש וכמובן, נוצרים קמטוטים, ושקעים בלחיים וברקות. 
 3. פגעי מזג האוויר והשמש – חשיפה ארוכה לשמש גורמת לפנים יבשות יותר, הנושאות גוון צהבהב לא אחיד, מכוסה כתמים וגידולי עור, לצד קמטים, קמטוטים וסדקים. 

ביוסטימולטור הוא חומר בעל יכולת השפעה ביולוגית על ייצור תאים או תגובת רקמות. מידת השפעתו משתנה בהתאם לתכונות וכמות החומר הביולוגי, מיקום וטכניקת ההזרקה ומאפייני המטופל/ת.

מהם יתרונות רדיאס?

 1. תוצאות ארוכות טווח – השפעת רדיאס היא בין שנה לשנתיים.  
 2. תוצאות במראה טבעי– רדיאס מכיל סידן הידרוקסילאפטיט, חומר דומה למינרל שבעצמות האדם, ולכן נוכחותו, בהזרקה עדינה ונכונה,  מקנה מראה טבעי.
 3. רב-תכליתי – ניתן להשתמש ברדיאס כדי להוסיף נפח לעור באזורים שונים בפנים, כולל רקות, לחיים, קו לסת, סנטר וצוואר.
 4. בטוח לשימוש – רדיאס מאושר על ידי ה-FDA ובעל רקורד בטיחותי מוכח.
 5. הליך מהיר – ההליך נמשך כ-30 דקות להשלמתו עם זמן החלמה מינימלי.
 6. לא רעיל – רדיאס הוא חומר תואם ביולוגית שמתכלה, ולכן אינו מזיק לגוף האדם ומתפרק בתהליכים טבעיים בגוף.

למי מיועד רדיאס?

הזרקת רדיאס מיועדת לכל מי שמעדיפ/ה טיפול ביולוגי שעובד בהדרגה בתוך העור ומשפר את איכותו מבפנים.

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפולי רדיאס מבית חברת Merz Aesthetics העולמית. לרדיאס שני שימושים: במצב סמיך הוא משמש כחומר מילוי המעניק נפח לעור; במצב מדולל הוא משמש כביוסטימולטור שמחדש את העור מבפנים.

ניתן להזריק רדיאס לאזורים שונים בפנים: רקות, צידי הלחיים, קמטי מריונטה, קו לסת, צוואר.

רדיאס מוזרק בקנולה או במחט לאזורים הנדרשים לאחר מריחת של קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. יתרונו הוא ביכולת דיוק טובה ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות. הטיפול יותאם לכל מטופל לפי צרכיו.

הטיפול ברדיאס מאושר לשימוש אסתטי על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל. 

האם טיפול רדיאס מתאים לי?

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפול ברדיאס לכל סוגי העור, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים כאחד וגם לאנשים המעוניינים לשפר את מרקם עורם בעקבות הצטלקויות אקנה וקמטי עישון. אם אינך מרגיש/ה בנוח עם מראה הפנים שלך, נשמח לסייע לך.

מפרגנים ברשת

יפה גדיש

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול. חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה . ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה, מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ💜💜💜

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

מורן ב. (47)

"ראיתי תמונות רבות של נשים שעברו טיפולים אסתטיים. כולן נראו נפוחות מדי לטעמי ולא טבעיות. למזלי, החשש שלי התברר כלא מוצדק. הרופאה הציעה לי את 'טיפולי מעיין הנעורים'. על סקין בוסטר, רדיאס, סקולפטרה ומורפיאוס 8. אני כבר שלושה חודשים אחרי סקין בוסטר ואני נראית צעירה ורעננה יותר, והכי חשוב – אני נראית טבעית. קיבלתי כל כך הרבה מחמאות. אני סופר מרוצה"!

שאלות ותשובות​

יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכללי ובמיוחד לציין מחלות עור, מחלות קולגן, ומחלות פעילות זיהומיות כמו הרפס. כמו כן, לא מומלץ לעבור הזרקה באזורים בהם הוזרק חומר מילוי קבוע. אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

מייד עם סיום הטיפול ניתן להבחין בשיפור מראה העור. התוצאה המלאה נראית לעין מספר חודשים לאחר סיום פרוטוקול הטיפול.

כאב הוא עניין אישי. רדיאס מכיל חומר מאלחש, המפחית אי נוחות, כמו כן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. באופן כללי, ניתן לחזור לשגרה לאחר ההזרקה באופן מידי.

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול. ככלל, השפעת הטיפול היא בין שנה לשנתיים.

יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית:

 • יש להימנע מחשיפה לשמש בימים הראשונים לאחר הטיפול.
 • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
 • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.

השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך. כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר. 

בין תופעות הלוואי של טיפול ברדיאס: רגישות מקומית, שטף דם, אדמומיות, וגבשושיות שעלולים להימשך עד כשבוע.

אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים, יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

באסתטיקה ד"ר לוינגר

נוכל לסייע בטיפול רדיאס. הטיפולים מותאמים לכל מטופל לפי צרכיו.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן