# מורפיאוס 8

מיצוק והצערת עור הפנים

הבשורה החדשה של עולם טיפולי האסתטיקה הרפואית: מורפיאוס 8!
מכשור טכנולוגי חדשני מבוסס גלי רדיו להצערת עור הפנים, עור הצוואר והדקולטה ועור הגוף ללא ניתוח

מהי טכנולוגיית מורפיאוס 8?

טכנולוגיית מורפיאוס 8 מסמנת מהפך דרמטי באופן הטיפול האסתטי להצערת עור הפנים בעזרת שימוש בגלי רדיו. מורפיאוס, במיתולוגיה היוונית הוא האל מעצב החלומות. כך גם המורפיאוס 8  הוא התגשמות חלום למעוניינים בעור מתוח בלי ניתוח.

באמצעות מכשיר זה ניתן לחדש את התאים בשכבות העמוקות של העור, לעודד ייצור קולגן, לשפר את מרקם עור הפנים, לטשטש קמטים, להדק ולמצק את הפנים, ואף לשפר את אחידות מראה העור.

חיתוך מיצוק והצערת עור הפנים אסתטיקה לוינ (4) חיתוך מיצוק והצערת עור הפנים אסתטיקה לוינ

מהי טכנולוגיית מורפיאוס 8?

טכנולוגיית מורפיאוס 8 מסמנת מהפך דרמטי באופן הטיפול האסתטי להצערת עור הפנים בעזרת שימוש בגלי רדיו. מורפיאוס, במיתולוגיה היוונית הוא האל מעצב החלומות. כך גם המורפיאוס 8  הוא התגשמות חלום למעוניינים בעור מתוח בלי ניתוח.

באמצעות מכשיר זה ניתן לחדש את התאים בשכבות העמוקות של העור, לעודד ייצור קולגן, לשפר את מרקם עור הפנים, לטשטש קמטים, להדק ולמצק את הפנים, ואף לשפר את אחידות מראה העור.

חיתוך מיצוק והצערת עור הפנים אסתטיקה לוינ (4) חיתוך מיצוק והצערת עור הפנים אסתטיקה לוינ
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

מהן השפעות הגיל על עור הפנים?

השפעות הגיל ניכרות בעור במספר היבטים:
  1. העור מאבד נפח – הפחתת ייצור חומצה היאלורונית בגוף, ירידה בטונוס השרירים ובייצור החלבונים קולגן ואלסטין, וכן אובדן מסת עצם ודילול שומן גורמים לעור לאבד מנפחו ולהיראות חסר חיים. 
  2. שינויים בקווי המתאר של הפנים – כיוון שנפח הפנים מצטמצם, כוח הכבידה משפיע על נפילת עור הפנים. קמטי ההבעה במצח ובלחיים נחרצים, זוויות השפתיים צונחות, קו הלסת "נעלם", וכמובן, נוצרים נוצרים קמטוטים וקמטים, וכן שקעים בלחיים, ברקות ובעיניים. 
  3. פגעי מזג האוויר והשמש – עם הגיל, הפנים רגישות יותר לפגעי מזג האוויר ולשמש. הן יבשות יותר, נושאות גוון צהבהב לא אחיד מכוסה כתמים וגידולי עור לצד קמטים, קמטוטים וסדקים. 

כיצד פועלת טכנולוגיית מורפיאוס 8 למיצוק עור הפנים, עור הצוואר והדקולטה ועור הגוף?

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפול למיצוק והידוק העור בעזרת טכנולוגיית גלי רדיו (RF). 

שיטת הפעולה של מורפיאוס 8 כוללת טיפול בעזרת מיקרו מחטים זעיר פולשניות המשולב עם טכנולוגיית גלי רדיו עוצמתית. מחטים זעירות אלו חודרות באופן מינימלי ובהתאם להתוויה הטיפולית, לעומקים שונים של העור במוקדים רבים. עם פעולת המכשיר, המחטים שדרכן עוברת אנרגיית גלי רדיו, מחממות את רקמת העור וגורמות לה לשינויים פיזיולוגיים. הן יוצרות פציעות מבוקרות שמהדקות את שכבת העור המטופלת ואת רקמות החיבור של העור, ובה בעת, מעודדות ייצור מוגבר של קולגן וחידוש רקמות העור בשכבות העמוקות, לצד הידוק רקמת השומן. התוצאה המתקבלת היא עור מוצק, מהודק, זוהר וצעיר יותר מבלי לוותר על מראה טבעי!

בזכות שליטה בעומק חדירת המחטים וברמות האנרגיה של גלי הרדיו, אפשר להשיג מגוון רחב של תוצאות מצוינות בעזרת המורפיאוס 8. אזורי הטיפול בפנים עם המיכשור כוללים את ארובות העיניים, המצח, הלחיים, הסנטר, קו הלסת והצוואר, וניתן לבצע את הטיפול בכל עונות השנה. 

הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית או אלחוש קל בהתאם לדרישת המטופל/ת בשניים עד שלושה מפגשים, ללא זמן החלמה משמעותי.

טכנולוגיית מורפיאוס 8 של חברת  INMODE הישראלית הוכחה קלינית כמשפרת רקמות תת-עוריות ועוריות באמצעות חימום. הטכנולוגיה מאושרת לשימוש על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל. 

אפשר לטפל באמצעות מורפיאוס 8 בכל סוגי וגווני העור. הטיפול אידיאלי במיוחד עבור המעוניינים לטפל בריפיון עור הפנים ומרקמו, במיוחד באזור קו הלסת, הסנטר והצוואר, ולהשיג תוצאות מרשימות ללא ניתוח.

להשגת תוצאה מקסימלית יש לבצע סדרת טיפולים, לרוב שלושה, לאזור הפנים. אם כי ניתן לראות תוצאות טובות ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון.

האם טיפול למיצוק עור הפנים עם מורפיאוס 8 מתאים לי?

כדי לבחון את המאמתך לטיפול מיצוק והצערת עור הפנים, אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

מפרגנים ברשת

יפה גדיש

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול. חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה . ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה, מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ💜💜💜

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

קים ק. (48)

"שמעו, טכנולוגיית מורפיאוס 8 זה טיפול נדיר נדיר נדיר! ממליצה לכולם. אחרי הטיפול אני נראית מיליון דולר. ממליצה לכולם".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות​

יש לדווח לרופא על מצבים של טיפול ברואקוטן, טיפול בנוגדי קרישה או טיפולים סיסטמיים אחרים שפוגעים בריפוי פצע. גם חשוב לציין אם נוטלים תרופות הפוגעות בפעולת מערכת החיסון.

 בנוסף, יש לציין נוכחות מחלות כמו סוכרת לא מאוזנת, מחלות דלקתיות של עור הפנים, ומחלות שגרימת פצע יכולה להביא להתפרצות של המחלה. 

אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על הרדמה מקומית או מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול, בהתאם לדרישת המטופלת או המטופל.

במהלך הטיפול, ניתן לחוש עקצוץ וחום בעור הפנים. 

ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. לאחר הטיפול ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה ולעבודה. התופעות שאחרי הטיפול כוללות אדמומיות, נפיחות ופצעים זעירים, הניתנים להסתרה בעזרת איפור. 

ניתן לראות שיפור בריפיון הפנים תוך ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון במורפיאוס 8. התוצאות הולכות ומשתפרות בהדרגה עם כל טיפול. שיא התוצאות הן כשלושה חודשים לאחר הטיפול האחרון.

התשובה תלויה במספר הטיפולים בסדרה, בהתאם להתוויית הרופא המטפל. אחרי כל מפגש טיפולי נדרשת המתנה של ארבעה עד שישה שבועות, כדי להבטיח את התחדשות העור, וכדי להגיע לתוצאות מרביות. לרוב נדרשים עד 3 טיפולים, עד להגעה לתוצאה הרצויה ובמקרה זה סדרת הטיפולים נמשכת כ-3 חודשים.

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. כדי לשמר את התוצאות, אפשר לעבור טיפול נוסף פעם בשנה.

לאחר טיפול מומלץ להימנע ממקורות חום כמו חשיפה לשמש, סאונה או ג’קוזי. באם ישנה אדמומיות בפנים, יש להימנע מטיפולי פנים.

מורפיאוס 8 הוכח במחקרים קליניים כבטוח לשימוש. תופעות הלוואי הן מינימליות וכוללות אדמומיות, נפיחות וגלדים. במקרים חריגים, חל שינוי צבע באזור הטיפול, הניתן לטיפול במפגש הטיפולי הבא. כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. 

אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

חשוב לציין כי טכנולוגיית מורפיאוס 8 הוכחה קלינית כמשפרת רקמות תת-עוריות ועוריות באמצעות חימום. הטכנולוגיה מאושרת לשימוש על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל. 

עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

באסתטיקה ד"ר לוינגר

נשמח לטפל בעור הפנים שלך באמצעות המיכשור המהפכני מורפיאוס 8 המבוסס על גלי רדיו ומיקרו מחטים. הטיפולים מותאמים לכל מטופל לפי צרכיו.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן