# חומצה היאלורונית

מילוי שקעי עיניים

טיפול בשקעי עיניים באמצעות חומצה היאלורונית באסתטיקה ד"ר לוינגר

מהם שקעי העיניים?

שקעים מתחת לעיניים הם שקעים המתפרסים מתחת לעפעף התחתון ומעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים מראה עייף ומבוגר עד כי גם שינת לילה טובה, אינה מסייעת. כיום יש טיפול קל ופשוט שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

מילוי שקעי עיניים אסתטיקה לוינגר (4) מילוי שקעי עיניים אסתטיקה לוינגר (3)

מהם שקעי העיניים?

שקעים מתחת לעיניים הם שקעים המתפרסים מתחת לעפעף התחתון ומעל לעצמות הלחיים. שקעים אלו יוצרים מראה עייף ומבוגר עד כי גם שינת לילה טובה, אינה מסייעת. כיום יש טיפול קל ופשוט שיכול ברוב המקרים לפתור את הבעיה.

מילוי שקעי עיניים אסתטיקה לוינגר (4) מילוי שקעי עיניים אסתטיקה לוינגר (3)

מהן השפעות הגיל על ארובות העיניים?

אצל רוב הא.נשים שקעים בעיניים נוצרים עם השנים. בבגרותנו מתקיים תהליך טבעי בו שכבת השומן התת-עורית בהדרגה נספגת ופוחתת, והעור הופך מקומט ורפוי. בחלק קטן מהאוכלוסייה שקעים נוצרים כתוצאה ממבנה מולד.
  1. העור סביב ארובת העין מאבד מנפחו– התמעטות ייצור חומצה היאלורונית בגוף, ירידה בטונוס השרירים ובייצור החלבונים קולגן ואלסטין, וכן ודילול שומן גורמים לעור סביב ארובת העין לאבד מנפחו ולהיראות חסר חיים. 
  2. אובדן מסת עצם סביב ארובת העין – העצם בארובת העין הולכת ונספגת. כתוצאה מכך ארובות העיניים גדלות והשקעים סביב העיניים בולט יותר 
  3. פגעי מזג האוויר והשמש – עור העיניים דק ויבש יותר, נושא גוונים לא אחידים, מכוסה כתמים וגידולי עור, לצד קמטים וקמטוטים. 
  4.  כהות ארובת העיניים – כיוון שהעיניים שקועות נוצרת כהות סביב העיניים. יש לציין, כי כהות אינה נובעת משקעים בלבד. כהות עשויה להופיע גם עקב פיגמנטציה או כתוצאה מקרבת כלי הדם לעור הדק של אזור העיניים. 

איך מטפלים בשקעי העיניים?

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים מילוי שקעי העיניים בהזרקת חומצה היאלורונית איכותית לקבלת מראה טבעי, סימטרי ועדין. חומצה היאלורונית היא מולקולה גדולה של רב-סוכר, הנוצרת באופן טבעי בגוף. במצב טבעי היא מסייעת בהחלמת פצעים, ספיחת והוספת לחות ונפח לעור. אולם בבגרותנו, הגוף מפחית את ייצורה של המולקולה. 

מאחר שחומר זה קיים באופן טבעי בגופנו, הגוף אינו מפתח דחייה לחומצה ההיאלורונית המוזרקת אך החומר יתפרק באופן טבעי בגוף ולכן, השפעתו תדעך במשך הזמן. 

החומצה ההיאלורונית מוזרקת לאזורים מסוימים בשקעי העיניים לאחר מריחת של קרם אלחוש מקומי, בהתאם לצורך ובהתאם לדרישת המטופלת או המטופל. יתרונה הוא ביכולת דיוק טובה, במרקמה העדין ובמיעוט תופעות לוואי יחסיות. 

השימוש בחומרים איכותיים מפחית באופן משמעותי את הסיכוי לתופעות לוואי. לגוף קל יותר לקלוט את החומר והסיכוי לסיבוכים קיים, אך נמוך.  כדי להימנע מתופעות לוואי לא רצויות, יש להישמע להנחיות הרופא. באם ישנן תופעות לוואי, הן לרוב זמניות והפיכות, כמו הפעולה של החומר. 

האם טיפול לשקעי העיניים מתאים לי?

כדי לבחון את התאמתך למילוי שקעי העיניים, אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אתכם לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

מפרגנים ברשת

יפה גדיש

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול. חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה . ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה, מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ💜💜💜

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות​

יש לדווח לרופא על מצבך הרפואי הכולל, ולפרט אודות מחלות עור ומחלות קולגן. אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

כאב הוא עניין אישי. הטיפול עלול לגרום לאי נוחות ולכן אנו מקפידים על מריחת חומר מאלחש לפני כל טיפול.

ההחלמה תלויה בסוג הטיפול ומשתנה מאדם לאדם. בכל מקרה, אחרי שבועיים יש להגיע אלינו לביקורת.

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. 

יש להקפיד על מספר כללים פשוטים ובסיסיים לאחר הטיפול כדי למנוע תופעות לוואי לא רצויות וכדי להגיע לתוצאה מיטבית.

  • ב-48 השעות הראשונות שלאחר ההזרקה יש להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת, מעיסוי הפנים ומשימוש בספוגית איפור, ויש להקפיד על ניקוי הפנים.
  • תיתכן רגישות באזור הטיפול למשך שבוע עד שבועיים, ולכן ניתן למרוח קרם הרגעה כגון טראומיל או ארניקה עד ארבע פעמים ביום ולעסות את האזור בעדינות עפ״י הוראות הרופא/ה; להניח קרח על האזורים שהוזרקו, כדי להפחית נפיחות או להקל על אי נוחות; וליטול משכך כאבים במידת הצורך.
  • מקרים הדורשים עדכון מיידי של המרפאה: עליית חום, אודם מקומי חריג בצורתו ובעוצמתו, כאב עז במקום ההזרקה ובצקת (נפיחות) שמתפתחת יומיים לאחר ההזרקה.

בין תופעות הלוואי של חומצה היאלורונית: נפיחות קלה באזור המטופל ואדמומיות, שטפי דם וכאב קל. תופעות נדירות יותר הן היווצרות גושים כתגובה דלקתית להזרקה, וזיהום מקומי. 

אם התופעות אינן חולפות אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

עלות הטיפול נקבעת לאחר בדיקה וייעוץ, ובהתאם להתוויה הרפואית המותאמת עבורך.

באסתטיקה ד"ר לוינגר

באסתטיקה ד"ר לוינגר נוכל לסייע במילוי שקעי העיניים באמצעות חומצה היאלורונית. הטיפולים מותאמים לכל מטופל לפי צרכיו.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן