# לייזר

טיפול באקנה פעילה ובצלקות אקנה

הפטנט החדש ופורץ הדרך בעולם טיפולי האסתטיקה הרפואית מבוסס על לייזר עם אפקט פוטו אקוסטי לטיפול באקנה פעילה וברוזציאה ולטשטוש אדמומיות צלקות אקנה

מהו טיפול באקנה פעילה בלייזר?

בעזרת טכנולוגיה חדשה ומוגנת בפטנט, מיכשור לייזר חדשני בשם הוליווד ספקטרה נעזר בגלי אור ליצירת אפקט פוטו אקוסטי שתורם להתחדשות העור. האפקט הפוטו אקוסטי גורם לרקמת העור לרטוט כמו אדוות על פני המים, פעולה המשפיעה על ריפוי וחידוש העור.

טיפול באקנה פעילה ובצלקות לייזר (4) טיפול באקנה פעילה ובצלקות לייזר (2)

מהו טיפול באקנה פעילה בלייזר?

בעזרת טכנולוגיה חדשה ומוגנת בפטנט, מיכשור לייזר חדשני בשם הוליווד ספקטרה נעזר בגלי אור ליצירת אפקט פוטו אקוסטי שתורם להתחדשות העור. האפקט הפוטו אקוסטי גורם לרקמת העור לרטוט כמו אדוות על פני המים, פעולה המשפיעה על ריפוי וחידוש העור.

טיפול באקנה פעילה ובצלקות לייזר (4) טיפול באקנה פעילה ובצלקות לייזר (2)

מהי אקנה?

אקנה היא אחת ממחלות העור הכרוניות הנפוצות ביותר. היא לרוב מופיעה לראשונה בגיל ההתבגרות, אך עלולה גם לפרוץ בגיל מבוגר יותר. אצל רבים מהסובלים, אקנה עלולה לפגוע בדימוי העצמי ולגרום להרגשת אי נוחות. ואם לא די בכך, הרי שגם לאחר החלמה מאקנה, עשויים להופיע חטטים וצלקות שמהווים תזכורת תמידית לנגעים הדלקתיים שפגמו במראה הפנים ובאיכות החיים.

מהי רוזציאה?

רוזציאה היא מחלת עור המאופיינת באדמומיות מוגברת של עור הפנים, בעיקר בלחיים, במצח ובסנטר. התופעה שכיחה בעיקר בנשים עם עור בהיר, לרוב אחרי גיל 30, ונקראת לעיתים אקנה של הגיל המבוגר. המחלה מתבטאת בתפרחת אדומה המלווה בתחושת צריבה ובנימיות דם מורחבות. לעיתים, המחלה מתבטאת גם בפצעונים קטנים דמויי אקנה. ברוזציאה, בשונה מאקנה, אין נקודות שחורות ולבנות (קומדונים) ואין מעורבות של החזה והגב.

צלקות אקנה מופיעות בדרגות חומרה שונות, חלקן רק פוגמות במראה החלק של הלחיים וחלקן עלולות לפגום בחזות הכללית של הפנים. בין הסיבות להיווצרותן: חומרת מחלת האקנה, נטייה גנטית וטיפול שגוי.

עם השנים ובמקביל להזדקנות העור, הצלקות מתבלטות ומתרחבות.

כיצד פועל מיכשור הלייזר הוליווד ספקטרה לטיפול באקנה וברוזציאה ולטשטוש צלקות אקנה?

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפול באקנה וברוזציאה ולטשטוש צלקות אקנה באמצעות הוליווד ספקטרה, טכנולוגיית לייזר חדשנית מוגנת בפטנט, המבוססת על שימוש באפקט פוטו אקוסטי.

שיטת הפעולה של הוליווד ספקטרה כוללת שימוש בפעימות לייזר אולטרה-קצרות היוצרות אפקט פוטו אקוסטי. הלייזר גורם לחלבונים שבשכבות העור השונות לרטוט לכדי הגברת התחדשות העור. התוצאה המתקבלת היא עור נקי מאקנה, מרוזציאה ומצלקות אקנה.

בזכות שימוש באורכי גל שונים של הטכנולוגיה, הוליווד ספקטרה מאפשר מגוון טיפולים, המתאימים לכל סוגי העור. אזורי הטיפול בפנים עם המיכשור כוללים את ארובות העיניים, המצח, הלחיים, הסנטר, קו הלסת והצוואר, וניתן לבצע את הטיפול בכל עונות השנה.

טכנולוגיית הוליווד ספקטרה של חברת Lutronic העולמית מאושרת לשימוש על ידי מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל

האם הטיפול בהוליווד ספקטרה מתאים לי?

אפשר לטפל באמצעות הוליווד ספקטרה בכל סוגי וגווני העור. הטיפול אידיאלי במיוחד עבור המעוניינים לטפל באקנה פעילה וברוזציאה ולטשטש צלקות אקנה, ולהשיג תוצאות מרשימות.

מפרגנים ברשת

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

שאלות ותשובות​

יש לדווח לרופא על מצבים של טיפול ברואקוטן, טיפול בנוגדי קרישה או טיפולים סיסטמיים אחרים שפוגעים בריפוי פצע. גם חשוב לציין אם נוטלים תרופות הפוגעות בפעולת מערכת החיסון.

בנוסף, יש לציין נוכחות מחלות כמו סוכרת לא מאוזנת, מחלות דלקתיות של עור הפנים, ומחלות שגרימת פצע יכולה להביא להתפרצות של המחלה.

אין לבצע טיפולים בהיריון ובזמן הנקה.

הטיפול עשוי לגרום לתחושות של חמימות ועקצוץ קל. עם זאת, ניתן למרוח חומר מאלחש לפני הטיפול, בהתאם לדרישת המטופלת או המטופל

ההחלמה אינה משמעותית אך משתנה מאדם לאדם. לאחר הטיפול ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה ולעבודה.

ניתן לראות שיפור במרקם עור הפנים מיד לאחר הטיפול. התוצאות הולכות ומשתפרות בהדרגה עם כל טיפול

התשובה תלויה במספר הטיפולים בסדרה, בהתאם להתוויית הרופא המטפל. בין כל מפגש טיפולי נדרשת המתנה של ארבעה עד שישה שבועות, כדי להבטיח את התחדשות העור, וכדי להגיע לתוצאות מרביות. לרוב נדרשים עד 3 טיפולים, עד להגעה לתוצאה הרצויה ובמקרה זה סדרת הטיפולים נמשכת כ-3 חודשים.

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. כדי לשמר את התוצאות, אפשר לעבור טיפול נוסף פעם בשנה.

התשובה אישית ותלויה בסוג הטיפול ובנתוניו האישיים של כל מטופל. כדי לשמר את התוצאות, אפשר לעבור טיפול נוסף פעם בשנה.

הוליווד ספקטרה הוכח במחקרים קליניים כבטוח לשימוש. תופעת הלוואי היא מינימלית וכוללת אדמומיות בלבד.

אם האדמומיות אינה חולפת אחרי מספר ימים יש לפנות למרפאה לצורך בדיקה, טיפול וייעוץ עם הרופא המטפל.

באסתטיקה ד"ר לוינגר

נשמח לטפל בעור הפנים שלך באמצעות מיכשור הלייזר המוגן בפטנט – הוליווד ספקטרה, המבוסס על האפקט הפוטו אקוסטי. הטיפולים מותאמים לכל מטופל לפי צרכיו.

מאמרים ומחקרים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן