שיפור מרקם עור הפנים

שלל סימנים על העור כמו נגעי עור, דבלולים, נימים, כתמים, אקנה וצלקות אקנה – כל אלה מושפעים ממגוון גורמים, בהם חשיפה ארוכה לשמש, פגעי מזג האוויר, הזדקנות, הורמונים, גנטיקה, תזונה ועוד.
עובדה לא ממש ידועה היא שסימנים כמו צלקות אקנה ובכלל צלקות נתונים לשינויים עם הזמן, ומראה הצלקות מודגש ועמוק יותר עקב הזדקנות ואיבוד נפח השומן בעור. גם סימנים כמו כתמי שמש, נגעי עור ונימים עשויים להתרחב ולבלוט יותר עם הזמן.

סוגי טיפולים

טיפול פוטודינאמי
ייחודי בעולם לאקנה
# מורפיאוס 8
טיפול באקנה פעילה ובצלקות אקנה
# לייזר
הסרת נגעים סביב העפעפיים
# קסנטלזמה
הסרת נקודות שרי המנגיומה
# לומקה
טיפול בנימים וכלי דם בעור
# לומקה
טיפול בכלי דם – נגעים ווסקולריים
# לייזר
הסרת נגעי עור
# פלזמה
טיפול בכתמי שמש וגיל
# לייזר| IPL
טיפול משולב בצלקות אקנה
# מורפיאוס 8

מידע על

עור פנים חלק, זוהר ורענן

באסתטיקה ד"ר לוינגר אנו מציעים טיפולים יעילים ובטוחים לשיפור מרקם עור הפנים, בהם טיפול בכתמי גיל ושמש, טיפול משולב בצלקות אקנה, טיפול באקנה ובסימני אקנה, הסרת נגעי עור, הסרת נגעים סביב העפעפיים, הסרת נקודות חן ללא תפרים, וכן הסרת נימים, ונקודות שרי המנגיומה.
הטיפולים כוללים שימוש בחומרים חדישים ואיכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות המובילות בעולם. כל החומרים והטכנולוגיות מאושרים לשימוש על ידי מכון התקינה האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל.

האם טיפולים במרקם עור הפנים מתאימים לי?

כדי לבחון את התאמתך לטיפולים במרקם עור הפנים, אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

מפרגנים ברשת

יפה גדיש

זכיתי לטיפול מקצועי ומסור על ידי הרופאה ד״ר ריטה ישראלי. לאור העובדה שיש ברקע שלי מחלה אוטואימונית שקטה. עשינו תיאום ציפיות והגענו לתמימות דעים באשר להיקף הטיפול. חוויית הטיפול הייתה מאוד טובה. הרופאה הייתה מרגיעה וקשובה . הטיפול היה מקצועי חשתי את ההשתדלות של הרופאה להפיק את המיטב מהטיפול הראשוני. אכן הייתי שלווה . ד״ר ישראלי ניחנה ברגישות אנושית מופלאה .על כן אני מביעה תודות ורחשי כבוד

שרית סטריק

ממליצה בחום על לוינגר אסתיטקה, מקצועיות, אכפתיות, אהבת אין קץ💜💜💜

שריי שמאמי

הייתי בסניף חיפה, חייבת לציין שהשירות הוא מעל ומעבר. עשיתי טיפול ע"י ד"ר ישראלי ריטה, הטיפול הכי מקצועי שקיבלתי, וקיבלתי בעבר. המנהלת מור מקסימה ואדיבה, דאגה לקבל אותי מעכשיו לעכשיו, עם חיוך גדול ומקצועיות שיא. ממליצה בחום , אתן לגמרי תצאו מרוצות ויפות

ענבל צ. (41)

"אני מאוד שמחה שהגעתי לאסתטיקה ד"ר לוינגר. הרופא היה סבלני וקשוב, וקיבלתי טיפול עדין ותוצאה מצוינת שתאמה את כל הציפיות שלי".

ברוניה א. (66)

"אני מאוד שמחה על הייעוץ האמין שקיבלתי בד"ר לוינגר. יש טיפולים שביקשתי לעשות אך לא המליצו לי לעשותם מפאת גילי המתבגר. תודה רבה לד"ר לוינגר".

קים ק. (48)

"שמעו, טכנולוגיית מורפיאוס 8 זה טיפול נדיר נדיר נדיר! ממליצה לכולם. אחרי הטיפול אני נראית מיליון דולר. ממליצה לכולם".

אבי ש. (43)

"בתחום האסתטי נדיר שנותנים מקום לאסתטיקה של הגבר. בד"ר לוינגר קיבלתי רושם אחר לחלוטין. הרופא שטיפל בי סיפר שהוא בעצמו מטופל באסתטיקה רפואית. אני שמח על ההזדמנות להרגיש ולהיראות צעיר יותר".

גלית ד. (51)

"קיבלתי שירות מצוין בד"ר לוינגר. החל מפקידות הקבלה המקסימות, דרך המנהלת הרפואית ועד הרופא המקסים והאדיב שטיפל בי. כולם היו כל כך הסברתיים. חוץ מזה, הטיפול שקיבלתי היה מצוין, ואני מתכוונת לחזור".

מורן ב. (47)

"ראיתי תמונות רבות של נשים שעברו טיפולים אסתטיים. כולן נראו נפוחות מדי לטעמי ולא טבעיות. למזלי, החשש שלי התברר כלא מוצדק. הרופאה הציעה לי את 'טיפולי מעיין הנעורים'. על סקין בוסטר, רדיאס, סקולפטרה ומורפיאוס 8. אני כבר שלושה חודשים אחרי סקין בוסטר ואני נראית צעירה ורעננה יותר, והכי חשוב – אני נראית טבעית. קיבלתי כל כך הרבה מחמאות. אני סופר מרוצה"!

שירה מ. (38)

"כל כך שמחתי לפגוש רופאה שמדברת אליי בגובה העיניים, מסבירה לי בצורה ברורה על כל שלב בתהליך. זה לא מובן מאליו. מלבד זאת, הרגשתי מצוין לאורך כל הטיפול. אני שבועיים אחרי טיפול סקין בוסטר באסתטיקה ד"ר לוינגר. ואני לא מפסיקה לקבל מחמאות. כולם שואלים אותי מה עשיתי, אבל אני לא מגלה את הסוד".

שאלות ותשובות​

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

אנו באסתטיקה ד"ר לוינגר, מזמינים אותך לפגישת אבחון וייעוץ ללא עלות!

צפו בקמפיין

לקביעת ייעוץ ללא עלות​

דילוג לתוכן